Fordanserki

Fordanserki
Fordanserki
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

fordanserki-2Fordanserki to nie są zwykłe pnie do towarzystwa. Tak naprawdę to hostessy, których zadaniem jest po prostu dobra zabawa. Piękne i młode brylują wszędzie tam gdzie organizator imprezy nie chce,żeby było sztywno i nudno. Największe kluby na świecie inwestują w Fordanserki, bo to właśnie dzięki nim trafia tam wielu klientów. To właśnie te miejsca kojarzone są z dobrą zabawą i nikt z imprezowiczów nie podpiera ściany.

To zajęcie jest dla dziewczyn, które chciały by połączyć przyjemne z pożytecznym. Gdy się bawią to zarabiają pieniądze. To nie praca w sklepie, gdzie odbębnisz swoje i idziesz do domu. Tu liczy się gra aktorska, szeroki uśmiech i dobrze dobrane gesty. Nie można ukrywać faktu, że liczy się wygląd zewnętrzny, ale to co dziewczyny mają w głowie też jest niezwykle istotne. W branży zdarzają się również faceci. Kiedyś nazywani „żigolakami” dziś to fordanserzy, od których oczekuje się nienagannych manier, umiejętności społecznych, zabawiania kobiet dowcipem czy też prowadzenia rozmów na różne tematy.

Starsze artykuły związane z edukacją i nauką:

About

Tagi: Vademecum elektryka SEP, Tynk silikonowy Lakma, balayage fryzjer kraków, lpk110, zeltiq Warszawa, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, Minikoparka Gorlice, zerwany triceps, blog początkującego elektronika, internorm okno kf410, vetrex-v90-alphaline